O stránkách Asfaltové vozovky

Tyto stránky si kladou za skromný cíl pomoci všem, kteří se ve své každodenní pracovní náplni setkávají s problémy vyskytujícími se v asfaltových vozovkách a které lze ve většině případů dají řešit správným použitím výztužných a stabilizačních kompozitů.

Výběr správného výrobku a jeho umístění v asfaltových vrstvách vyžaduje kvalifikovaný návrh. Vyzkoušejte nezávazné doporučení pro vybrané situace!

Informace poskytnuté v na těchto webových stránkách jsou informativní a nezakládají smluvní vztah ani záměr uzavřít smlouvu s uživatelem. Tyto informace nebo materiály nezakládají nedbalostní trestní odpovědnost společnosti GEOMAT v souvislosti s realizací jakýchkoliv projektů. Odpovědnost za konečné posouzení vhodnosti jakékoliv informace nebo výrobku pro zamýšlené použití, způsob jejich použití a veškerá související rizika a odpovědnost nese výlučně uživatel.

Pokud cítíte potřebu pomoci s Vaším projektem, výběrem správného výrobku nebo s jiným souvisejícím technickým problémem, neváhejte a kontaktujte nás e-mailem na adrese technika@geomat.cz nebo telefonem na čísle 548 218 901. Spolu najdeme správné a funkční řešení!

Pokud máte k těmto stránkám a aplikacím další dotazy nebo připomínky, napište nám na e-mailovou adresu geomat@geomat.cz.

 

 

Využívané produkty

Další odkazy

E–mailový zpravodajProč odebírat zpravodaj?
Budete zdarma dostávat na vaši e–mailovou adresu informace z oblasti vyztužování a stabilizace asfaltových vozovek.


Copyright © GEOMAT s.r.o., 1998 – 2019 KP14KN6 PP12PN19